Vypredaj-obliecok.sk je súčasťou siete
našich špecializovaných obchodov

Obliečky na jednolôžka 140x200 flanel

Obliečky na jednolôžka 140x200 flanel od € do €

Najpredávanejšie tovaru v sekcii Obliečky na jednolôžka 140x200 flanel sú:

Flanelové obliečky krásne zahrejú predovšetkým v chladných mesiacoch a sú príjemné na dotyk. Flanelové obliečky veľmi dobre sajú pot, sú stálofarebné a majú dlhú životnosť. Obliečky odporúčame prať naruby a v kvalitných pracích práškoch, ktoré zaručia ich farebnú i tvarovú stálosť. Flanelové obliečky perte na 40 º C a následne sušte vyvesené. Veríme, že si vyberiete z veľkého množstva ponúkaných farieb a vzorov, ktoré Vás určite oslovia a obliečky Vám budú dlho a kvalitne slúžiť.

Výpredaj obliečok na jednolôžka. Predávame obliečky na jednolôžka o rozmere 140x200 cm (+ vankúš 70x90 cm). Obliečky sú vyrobené z kvalitných materiálov (veľká gramáž/cm², kvalita spojov a odolnosť). Tovar je každý deň obnovovaný a dopĺňaný o nové kusy (skladové výpredaje obliečok z Francúzska!).

V našom e-shope nájdete výpredaj obliečok najrôznejších rozmerov - môžete si teda vybrať posteľnú súpravu, ktorá Vám najlepšie vyhovuje veľkosťou aj vzorom, a to so zľavou až 50%. Pokiaľ ide o obliečky na jednolôžka, ponúkame štandardnú veľkosť obliečky na deku 140 × 200 cm. K nej dodávame farebne zladenú obliečku na vankúš o veľkosti 70 × 90 cm. V tejto veľkostnej kategórii predávame ako obliečky pre dospelých, tak aj obliečky pre deti.

Široký výber vzorov obliečok
Vzor obliečky na vankúš je perfektne zladený so vzorom povlaku na deku, takže získate posteľnú bielizeň vynikajúcej kvality, ktorá sa Vám bude tiež páčiť. Vo väčšine prípadov sa jedná o dovoz z Francúzska - a o výbornom vkuse Francúzok iste nikto nepochybuje. Nezabudnite, že farebné ladenie Vášho bytu ovplyvňuje to, ako sa cítite - a medzi doplnky, ktoré možno často obmieňať, patria práve posteľné obliečky.
Naša ponuka materiálov a potlačí posteľnej bielizne je tak široká, že si vyberie každý. Samozrejme pre Vás máme vo výpredaji aj klasické dezény, ale nebojte sa skúsiť niečo nové a rozsvietiť spálňu nejakým atraktívnym moderným vzorom - zmena je život a vkus sa mení. Takže neváhajte a urobte si radosť. Bude Vás to baviť a do postele sa budete vyložene tešiť! V našom e-shope nakúpite lacno, rýchlo, pohodlne, a navyše u nás máte záruku vrátenia peňazí.

Darujte obliečky
Posteľná bielizeň ako darček? Prečo nie, veď tým oznamujeme, že obdarovanému prajeme komfortný odpočinok, zdravý a sladký spánok, že nám na ňom záleží. Keď darujete posteľnú bielizeň, rozhodne nemôžete šliapnuť vedľa! Nové kvalitné obliečky určite ocenia všetky vekové kategórie - deťom urobia radosť lôžkoviny s roztomilou potlačou, študenti a mladí ľudia ocenia nápaditý moderný dizajn obliečky, dospelí si všimnú mimoriadne vysokú kvalitu posteľnej bielizne. Všetci sa s radosťou zaboria do hebkej tkaniny a oddajú sa spánku. Ak hľadáte vhodný darček, ste na správnom mieste - v našom e-shope si určite vyberiete, a navyše získavate výraznú zľavu až 50% a garanciu vrátenia peňazí.

Odporúčame